Indeksi (Zagrebačka Burza) za 22 September, 2021
Indeksi
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno %Δ YTD
ADRPR ADRIA Prime1322.77+0.47%+23.29%
CBX CROBEX1957.41+0.61%+12.54%
CBXIN CROBEX Industrija1130.01+1.26%+18.89%
CBXKO CROBEX Konstrukt437.44+1.22%-37.41%
CBXNU CROBEX Nutris726.82+0.35%+16.60%
CBXPL CROBEX Plus1192.32+0.57%+7.97%
CBXPR CROBEX Prime1165.93+0.33%+11.24%
CBXTR CROBEX Total Return1356.54+0.61%+14.97%
CBXTP CROBEX Transport750.130.00%0.00%
CBXTU CROBEX Turist3495.05+0.23%+0.49%
CBX10 CROBEX101197.82+0.50%+10.11%
C10TR CROBEX10 Total Return1227.26+0.50%+12.87%
CBS CROBIS111.75+0.06%-0.54%
CBSTR CROBIS Total Return189.11+0.06%+1.19%
Najveće Promjene
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno
CBXIN CROBEX Industrija 1130.01+1.26%
CBXKO CROBEX Konstrukt 437.44+1.22%
CBX CROBEX 1957.41+0.61%
CBXTR CROBEX Total Return 1356.54+0.61%
CBXPL CROBEX Plus 1192.32+0.57%
Novosti
Datum Naslov Izvor
contact
Kontakt
Kontaktirajte Nas
Imate pitanje ili komentar? Voljeli bi čuti od Vas. Pošaljite nam poruku i odgovoriti ćemo što je prije moguće.
Vaša poruka je poslana uspješno. Hvala.
Žao nam je, došlo je do greške pri slanju poruke. Molimo pokušajte ponovno.