Indeksi (Zagrebačka Burza) za 25 January, 2022
Indeksi
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno %Δ YTD
ADRPR ADRIA Prime1446.29-1.00%+1.95%
CBX CROBEX2122.86+0.62%+2.09%
CBXIN CROBEX Industrija1261.31+1.27%+12.43%
CBXKO CROBEX Konstrukt470.880.00%-1.66%
CBXNU CROBEX Nutris814.40+0.52%+5.25%
CBXPL CROBEX Plus1280.72+0.89%+4.09%
CBXPR CROBEX Prime1261.17+0.39%+3.35%
CBXTR CROBEX Total Return1471.21+0.62%+2.09%
CBXTP CROBEX Transport750.130.00%0.00%
CBXTU CROBEX Turist3603.01+0.39%+0.33%
CBX10 CROBEX101293.82+0.42%+2.50%
C10TR CROBEX10 Total Return1325.61+0.42%+2.50%
CBS CROBIS109.56-0.05%-0.90%
CBSTR CROBIS Total Return186.80-0.04%-0.75%
Najveće Promjene
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno
CBXIN CROBEX Industrija 1261.31+1.27%
CBXPL CROBEX Plus 1280.72+0.89%
CBX CROBEX 2122.86+0.62%
CBXTR CROBEX Total Return 1471.21+0.62%
CBXNU CROBEX Nutris 814.40+0.52%
CBSTR CROBIS Total Return 186.80-0.04%
CBS CROBIS 109.56-0.05%
ADRPR ADRIA Prime 1446.29-1.00%
Novosti
Datum Naslov Izvor
contact
Kontakt
Kontaktirajte Nas
Imate pitanje ili komentar? Voljeli bi čuti od Vas. Pošaljite nam poruku i odgovoriti ćemo što je prije moguće.
Vaša poruka je poslana uspješno. Hvala.
Žao nam je, došlo je do greške pri slanju poruke. Molimo pokušajte ponovno.